Wersja angielska US Wersja francuska
Kancelaria
Prawno - Patentowa
Sylwia Owczarek
Strona główna Oferowane usługi Dane kontaktowe
rzecznik patentowy Warszawa, rzecznik patentowy Płock, własność intelektualna, własność przemysłowa, prawo gospodarcze Warszawa, prawo gospodarcze Płock
©2010 Kancelaria Prawno - Patentowa Sylwia Owczarek
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie PMtrix.

 

 

rzecznik patentowy Warszawa, rzecznik patentowy Płock

O Nas
Kancelarię tworzą Sylwia Owczarek i Milena Soćko. Współpracujemy z wieloma specjalistami z różnych dziedzin prawa i techniki, w tym z radcami prawnymi, adwokatami, rzecznikami patentowymi, notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, doradcami podatkowymi, a także biegłymi rewidentami dzięki czemu gwarantujemy świadczenie usług na najwyższym poziomie, dopasowanym do potrzeb klienta.
Sylwia Owczarek
Sylwia Owczarek - rzecznik patentowy, europejski rzecznik ds. znaków i wzorów przemysłowych oraz prawnik. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa własności przemysłowej, prawa autorskiego, prawa gospodarczego, planowania przestrzennego. Ukończyła studia podyplomowe z prawa spółek w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie; z prawa własności przemysłowej oraz prawo amerykańskie na Uniwersytecie Warszawskim; liczne kursy i szkolenia. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując od 2000 roku w grupie Wienerberger. Zawodowo związana jest m.in. z firmami Semmelrock Stein + Design Sp. z o.o. , Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o., marką Flaming & Co; Posługuje się językiem angielskim i francuskim.
Milena Soćko
Milena Soćko - adwokat. Absolwentka wydziału prawa Uniwersytetu Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie oraz instytutu stosunków międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego, część studiów odbyła w ramach programu Erasmus na Universität Kassel w Niemczech. W 2010 roku reprezentowała Polskę na odbywających się w Hadze finałach międzynarodowego konkursu prawniczego "Telders International Law Moot Court Competition". Posługuje się językiem angielskim i niemieckim.